Česká obec sokolská

Upravte si plakát v ukrajinštině
Stačí dopsat vaše údaje a časy tréninků

06. 03. 2022

Připravili jsme v nástroji Canva vzor plakátu, kterým můžete nabídnout cvičení ve vašich jednotách pro děti prchající před válkou na Ukrajině.

V nástroji Canva byl připraven vzor plakátu, kterým mohou využít ty T. J., které chtějí nabídnout svá cvičení dětem z Ukrajiny.

K dispozici je na tomto linku pro snadné doplněné kontatků v sokolském nástroji Canva. Připravena je i česká verze plakátu pro snazší vyplňování kontaktních údajů. Ta je k dispozici v sekci webu Ke stažení (https://www.sokol.eu/assets/download/cviceni-uk-deti-cesky.png). Ve stejné sekci je k dispozici i plakát v ukrajinštině, ovšem bez možnosti přímo v dokumentu dopisovat kontaktní údaje, tento dokument je zde.

Náhledy obou verzí vidíte i v galerii pod příspěvkem.

Plakát vznikl v souladu s výzvou Předsednictva ČOS, aby jednoty umožnily ukrajinským dětem cvičení ve svých hodinách.

Fotky

Generální partneři