Česká obec sokolská

V pondělí startuje velká letní akce
Cestujte po zajímavých místech se sokolíkem Pepíkem

01. 07. 2022

8 týdnů prázdnin před námi a my pro vás máme báječnou akci s názvem SOKOL V LÉTĚ NA VÝLETĚ. Je to letní cestovatelská soutěž našeho projektu Se Sokolem do života. Když se zapojíte nebudete litovat! Máme připraveno více než 100 tipů na výlety v každém regionu, které budou vždy tematicky zaměřené. Začínáme v pondělí 4. 7. Chcete vědět více? Čtěte.

Letní aktivita Sokol v létě na výletě v rámci projektu Se Sokolem do života startuje 4.7. a v průběhu následujících 8 týdnů přinese rodičům a dětem tipy na zajímavá místa České republiky. 

Každý týden bude mít své téma např. rozhledny, hrady a zámky a pokaždé nabídne 14 výletních míst v rámci všech regionů. Putovat se sokolíkem Pepíkem tak můžete ve všech koutech České republiky. V prvním týdnu vám přineseme tipy na rozhledny v regionech. Hledejte tohoto sokolíka Pepíka a dozvíte se více:

ROZHLEDNY-1080_1080

O zpestření jednotlivých výletů se postará parta zvířátek - kobylka Emilka, opička Hanička, ježeček Mareček, veverka Věruška a beruška Danuška, která si pro děti připravila zajímavé pohybové úkoly a rozumové aktivity. 

Pro všechny, kteří se do letní aktivity zapojí je připravena soutěž o zajímavé ceny. 

Více informací o prázdninové aktivitě Sokol v létě na výletě, hrací karta a jednotlivé výletní cíle najdete na webu www.sesokolemdozivota.cz. Pravidelné aktuality budou zveřejňovány na sociálních sítích Facebook a Instagram

Galerie

Fotky

Newsletter

Generální partneři

GENERÁLNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNER

Hlavní partneři

Generální mediální partner

Hlavní mediální partneři

PARTNER

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

Partnerské organizace