Zlínský sokol Dominik Šesták
je mistrem ČR ve vzpírání

28. 09. 2021

V sobotu 11. září se v Praze uskutečnilo mistrovství České republiky do 23 let ve vzpírání mužů a žen pro rok 2021. Pro vzpěrače Sokola Zlín to byla opět velmi úspěšná mise. Dominik Šesták získal v hmotnostní kategorii do 67 kg zlatou medaili.

I v této pohnuté koronavirové době se Zlínským vzpěračům velmi daří. Na mistrovství ČR mužů do 23 let v Holešově splnila limity dvojice trenéra Jaroslava Janeby ze Sokola Jižní svahy Zlín-5 - Dominik Šesták (21 let) a Albert Rýc (22 let).

Zlínský vzpěrač Dominik Šesták v hmotnostní kategorii do 67 kg za výkon 200kg získal vysněný historický titul mistra ČR pro rok 2021. Albert Rýc v kategorii do 89 kg za výkon 205 kg bral čtvrtou příčku.

„Kluci byli velmi dobře připravení na soutěži zářili. Dominik Šesták v hmotnostní kategorii do 67 kg za výkon 200kg získal vysněný historický titul mistra ČR pro rok 2021. Albert Rýc v kategorii do 89 kg za výkon 205 kg bral čtvrtou bramborovou příčku,“ shrnul výkony hrdý kouč Janeba.