Jak cvičit doma - HOME WORKOUT 3

V tomto videu se budeme věnovat základům gymnastiky v pohodlí vašeho domova. Cvičením Vás provede Radek a Bětka. Jak cvičit doma v době karantény?
Jak cvičit doma?
Jak se dostat do kondice?
Na všechny tyto otázky je jasná odpověď: youtubový kanál České obce sokolské #cvicimseskolem.

Dobrá fyzická kondice přináší jen plusové efekty - odolnost proti únavě a špatné náladě, pozitivní a aktivní přístup k životu, zvýšená pracovní výkonnost. V neposlední řadě je i nejlepší zdravotní prevencí. Platí to pro výkonnostního sportovce i pro amatéra, který na cvičení těžko hledá čas po příchodu z náročné práce. Základem je přitom pravidelné cvičení, jeho náročnost přitom tak důležitá není - pozitivní efekty se projeví v každém případě.

A není ani nutné chodit do posilovny nebo fitness centra, stačí váš pokoj a cvičební podložka. Inspirujte se cvičební hodinou sokolských metodiků, kteří vám ukáží, jak si kondici zlepšit jednoduše, bez drahých pomůcek a především bez obav ze složitých cviků. V tomto videu se věnují základům gymnastiky.