Jak se správně protáhnout po prosezeném dni za počítačem?

Nazdar studenti!

Česká Obec Sokolská si pro Vás připravila ve spolupráci s Českou Středoškolskou Unií čtyř dílný seriál #cvicimsesokolem​.

V tomto dílu se zaměříme na správné a nenáročné protažení po prosezeném dni za počítačem, mobilem, tabletem.

V dalších dílech se také budeme věnovat, cvičení na židli, relaxaci a cvičením s ručníkem!

Pro více informací sledujte Instagramové profily @stredoskolskaunie a @ceskaobecsokolska

- kdo ta videa vytvořil a proč

V poslední době sedíme u počítačů čím dál více. Česká středoškolská unie hledala způsoby, jak pomoci středoškolákům v této době distanční. Spojila se proto se Sokolem a společně vytvořili sérii čtyř videí, která pomohou od nepříjemných bolestí, vznikajících právě díky domácí práci/výuce.

- kdo v nich cvičí

Videi vás provede cvičitelka Bětka s Tomem, kteří jednotlivé cviky názorně ukáží a upozorní, jakým chybám se vyvarovat.

- kolik práce s nimi zabere času

Během pár minut se dozvíte, jak svému tělu ulevit. I 10 minut stačí - jdete do toho s námi? Zvládne to každý a není potřeba nic, co byste nenašli doma. :)

- na co jsou dobrá a k čemu je tedy použít

Správně provedené cviky pomohou vašemu tělu. Narovnáte záda a ulevíte od té nepříjemné bolesti, která se s vámi táhne už od března.

Ukážeme si pár základních cviků, na které vám stačí jen trochu prostoru.

Další videa budou vycházet v nadcházející středu, neděli a opět neděli.

Ukažte nám, jak za pomocí videí cvičíte a nezapomeňte označit nás a @stredoskolskaunie!