Sokol jako jediný, kdo má ucelený program v cvičení pohybu a sportu.
V obci působíme jako jedna z největších sportovních organizaci a v duchu sokolských tradic organizujeme sport. Děti i dospělí postupně mohou přecházet přes jednotlivé věkové kategorie a přes jednotlivé sporty.

Rodiče s dětmi, nejpřirozenější aktivity podporující vztahy rodičů s dětmi, jsou buď u komerčních subjektů a nebo u Sokolů. Roční poplatek u nás se rovná téměř jednorázovému vstupnému u komerčních konkurencí.

Fungují u nás sportovní oddíly fotbalový, volejbalový, boxerský, cvičí rodiče s dětmi, mladší žáci cvičí všestrannost a základy gymnastiky cvičí starší žákyně.
Seniorky si cvičí při rekondičním cvičení ve vlastní skupině.
Dospělí sportuji v fotbalovém oddíle, vylepšují si fyzickou kondici při kruhových trenincích a trénuji v oddíle boxu.
Je možno si v rámci sportovní všestrannosti zahrát stolní tenis, volejbal, badminton, florbal, futsal.

Úrovně jsou od okresních soutěží přes krajské až po mistrovství ČR.

Jsme levní, ale nejsme nekvalitní, jsme nejlepší.

Seznam oddílů

Sport Předškoláci Předškolačky Žáci Žákyně Dorci Dorky Muži Ženy Senioři Seniorky
Všestrannost ANO ANO ANO ANO NE NE NE NE NE ANO
Box ANO ANO ANO ANO ANO ANO ANO ANO NE NE