Kemp Sokol Troja je v provozu již od šedesátých let minulého století. Jedná se tedy o kemp s dlouhou historií a jeden z nejstarších autokempů ve střední a východní Evropě.

Celý areál je ohraničen vzrostlými stromy a je členěn do sekcí přírodními živými ploty a skupinami keřů a stromů. Pod stromy najdete dnes tolik vyhledávaný přirozený stín s lavičkami k posezení a odpočinku.

Kemp Sokol Troja se náchází v klidné části residenční oblasti Tróje a je velmi blízko centra města. Do centra je možné jít pěšky, jet na kole, nebo použít městskou hromadnou dopravu. Podle našich informací se jedná o kemp a autokemp nejblíže centru města.

Celý areál kempu je oplocen.

Kemp Sokol Troja – jak už název napovídá – patří tělocviční jednotě Sokol Troja, Praha 7. Současný provozovatel jej provozuje od sezóny 2019 na základě platné smlouvy s T. J. Sokol Troja.

Ceník:

• Ubytování v pokojích

- 2x jednolůžkový - 400 až 600 Kč/noc
- 3x dvoulůžkový - 800 až 1200 Kč/noc
- 8x čtyřlůžkový - 1000 až 2000 Kč/noc

• Stany

- kapacita (100 stanů) - 100+150 Kč/noc

• Karavany

- kapacita (50 karavanů) - 300 Kč/noc + energie + 150 Kč/noc/osobu

Možnosti ubytování

Celoročně

Stanování