Česká obec sokolská

Příjezd k objektu autem

Ano

Ostatní možnosti dopravy

Autobus v blízkosti, vlak v blízkosti

Možnosti pořádání akcí

Ano

Služby ubytování

Sociální zařízení společné, restaurace v budově, parkoviště, sportoviště nebo hřiště

Sportovní využití objektu

sportovní hala (pronájem od jiné organizace), naše tělocvična, naše hřiště u sokolovny, velký sál, malý sál.

Zajímavosti v okolí

V Tišnově je městské koupaliště, rozhledna, muzeum, letní kino, v Předklášteří (2km) je klášter Porta coeli a Podhorácké muzeum. V okolí do 30 km je hrad Pernštejn, hrad Veveří, město Brno. Tišnov je bránou vysočiny a je vhodný jako vychozí turistický bod pro pěší i cyklisty. Má výborné spojení s Brnem, vlaky jezdí ve špičce po 15 minutách mimo špičku a o prázdninách po 30 minutách, o víkendu každou hodinu. Z Tišnova je také dobré spojení do Žďáru nad Sázavou a Nového města na Moravě. Typy na výlety a kulturní akce je možno nalézt na stránkách infocentra Města Tišnova.

Fotky ubytování

Generální partneři