Obec Paseky nad Jizerou se nachází v Libereckém kraji na pravé straně Jizerského dolu na rozhraní Krkonošského národního parku a chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Oblast, ve které se naše obec nachází, bývá často nazývána krajem zapadlých vlastenců. Pro některé je známa jako obec s bohatou kulturní a hudební tradicí. Velmi navštěvován je místní Památník Zapadlých vlastenců.

Poloha ubytování umožňuje plánovat kratší  i delší procházky po katastru obce všemi směry, vhodné i pro rodiny s malými dětmi. Oblíbený výšlap je na rozhlednu Štěpánka. Pro zdatnější turisty je zde dobré napojení na všechny značené turistické a cykloturistické trasy Jizerských hor a Krkonoš.

Turistická ubytovna se nachází v těsném sousedství Památníku Zapadlých vlastenců, kostela sv. Václava, obecního úřadu a restaurace  Na Buďárce, 200m je konzum. Lyžařské vleky jsou vzdáleny 400m, za dobrých podmínek je středisko dosažitelné z ubytovny na lyžích.

• nabízíme ubytování pro 42 osob ve čtyřech pokojích
  • pokoje 5 lůžek, 7 lůžek, 12 lůžek ,18 lůžek
  • společenská místnost, která slouží také jako jídelna s dostatečně vybavenou kuchyňkou
  • sociální zařízení je společné pro všechny ubytované