30. 05. 2024

Dětský den - sportovní hry pro děti

Dětský den - sportovní hry pro děti ve venkovním areálu T.J. Sokol Pardubice I od 16:30 do 18:00 hodin. Děti plní různé úkoly - hod na cíl, skákání přes švihadlo, skákání v pytlích, závody na koloběžce, zpívání, skládání obrázků, lezecká stěna, kopání na branku. Za splněné úkoly dostanou drobnou odměnu.

Ve čtvrtek 30.5.2024 se na venkovním areálu T.J. Sokl Pardubice I konal Dětský den - sportovní hry pro děti od 16:30 do 18:00 hodin. Děti plníly různé úkoly - hod na cíl, skákání přes švihadlo, skákání v pytlích, závody na koloběžce, zpívání, skládání obrázků, lezecká stěna, kopání na branku. Za splněné úkoly dostaly na kartičku se stanovišti razítko a vyplněnou kartičku vyměnily za odměnu a diplom. Počasí bylo slunečné a  akce se zúčastnilo 210 dětí.

Kontakt na organizátora

Miroslava Lockerová