Sokol na veletrhu For Kids
připraví gymzónu

17. 10. 2023

Sokol se vrací na For Kids. Veletrh hraček, her a potřeb pro děti se koná od pátku 20. do neděle 22. října na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech. Česká obec sokolská připraví sokolskou gymzónu a v sobotu a v neděli se můžete těšit na vystoupení s ukázkami činnosti sokolských oddílů.

Po delší odmlce se Česká obec sokolská letos opět účastní veletrhu For Kids. Pro účastníky veletrhu bude v hale číslo pět připravena sokolská gymzóna na ploše více než 400 metrů čtverečních. Součástí bude rovněž stánek ČOS.

V rámci vystoupení na pódiích, která jsou v plánu v sobotu ve 12:20 a 14:50 a v neděli v 11:00 a 13:00, se představí tělocvičné jednoty Sokol Hodkovičky, Sokol Vysočany, Sokol Český Brod a Sokol Opava. Zájemci se můžou těšit na ukázky činnosti sokolských oddílů - například na aerobik, gymnastiku a vystoupení mažoretek.

Dřívější veletržní akce FOR KIDS, FOR TOYS a FOR BABIES se sloučila jednoho velkého veletrhu s názvem FOR KIDS! Nový veletržní formát je zaměřen na hračky, hry a potřeby pro děti. Návštěvníky čeká větší výstavní plocha a větší množství vystavovatelů!

Otevírací doba: pátek - sobota 10.00 - 18.00, neděle 10.00 - 16.00. Více informací o veletrhu naleznete na webových stránkách: https://forkids.cz/