V Sokole Milovice vám řeknou
jak na tom vaše tělo opravdu je

13. 01. 2021

Zajímá vás, kolik máte v těle tuku, jaká je vaše fyzická kondice a co pro sebe můžete udělat? Stavte se do Sokola Milovice, kde si ve dnech od 10. 2. do 17. 2. 2021 můžete nechat udělat diagnostiku těla. Díky přesnému měření zjistíte, jak na tom vaše tělo vlastně je. Na základě získaných hodnot bude zájemcům doporučený správný jídelníček, případně vytvořený tréninkový program.

Diagnostika je podrobná analýza tělesného složení, měří se tyto hodnoty:

• tělesná hmotnost
  • procento tělesného tuku
  • procento vody v těle
  • svalová hmota
  • viscerální tuk (tuk v břišní dutině)
  • hodnocení zdravé úrovně viscerálního tuku
  • hmotnost kostí
  • bazální metabolismus
  • metabolický věk
  • fyzická kondice

milovice

„Diagnostika probíhá na speciální váze Tanita pomocí 12 elektrod (4 dotykové body na nohách – Bioimpedanční analýza a 8 dotykových bodů na dlaních – Segmentální analýza). Analyzovaný stojí na čtyřech plochách pro chodidla na váze a jemně tlačí rukama elektrody, které jsou pohodlně uloženy na zasunovacích kabelech. Váha poté vyšle slabý signál do těla. Odpor tohoto měření (BIA) je poté dosažen do vzorců ke zjištění přesných a osobních tělesných dispozic,“ popisuje měření starostka Sokola Milovice Olivie Rubášová, která ho bude také provádět.

Podobnou akci uspořádali milovičtí v únoru minulého roku - v rámci Dne prevence, který měl velký ohlas nejen mezi sokoly, ale i u široké veřejnosti. „Několika zájemcům se podařilo zhubnout. Pravda, někteří to nevydrželi dlouho. Proto jsem velký zastánce jídelníčku a tréninkového programu vypracovaného na míru přímo konkrétnímu člověkovi, tím se šance na dlouhodobý úspěch zvyšuje. Musíte prostě vymyslet program na změnu životního stylu, nesmí to být jen dieta. Se zájemci se třeba bavíme o tom, jak jejich tělo funguje, aby pochopili, že je to zdroj energie, do kterého když správně investujete, vrátí se vám to v podobě spokojenosti a harmonie," vysvětluje Olivie Rubášová.

Pokud chcete zjistit, jak na tom vaše tělo opravdu je, přihlaste se ZDE

Olivie1 olivie2