Česká obec sokolská

Zaměstnanci Penny se rozhodli podpořit
projekt Hýbeme se hezky česky

22. 06. 2022

Zaměstnanci obchodního řetězce Penny se rozhodli podpořit projekt Hýbeme se hezky česky, jehož cílem je rozhýbat Česko. Letos se do něj přihlásilo přes 700 sokolských oddílů, o pětinu více než loni. Právě pohybem může každý oddíl svou případnou výhru zvýšit o deset tisíc korun. Díky zaměstnancům Penny „dostal“ každý region 2 800 kilometrů.

Denně v prodejnách nachodí i 12 kilometrů. V Penny sečetli, kolik přes 5 000 zaměstnanců ušlo za týden a spravedlivě to rozdělili mezi všech 154 regionů. Do každého tak přibylo 2 800 kilometrů. 

„Do konce hlasování zbývá přesně týden. Věřím, že na vyšší výhru dosáhne díky pohybu ještě mnohem víc regionů a především sokolských oddílů. Zaměstnanci Penny nám ukázali, že to jde, je to skvělý počin," říká Marek Tesař, ředitel Kanceláře ČOS. 

Díky Penny překonalo hranici 10 000 kilometrů (a zabarvilo se tak na mapě do zelena) hned sedm regionů. Splnily tak podmínku na vyšší výhru - každý z trojice vítězných oddílů si odnese o 10 000 korun víc, vítěz 25 000 Kč, a zbylé dva po 15 000 Kč. Konkrétně se jedná o Kralupy nad Vltavou, Prahu 4, Milevsko, Písek, Kyjov, Třeboň a Ostravu II.

Ostatním můžete přispět i Vy. Hlasujte pohybem na www.hybemesehezkycesky.cz.

 

Galerie

Fotky

Newsletter

Generální partneři

Hlavní partner

Hlavní mediální partneři

PARTNEŘI

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

Partnerské organizace