Česká obec sokolská

Napsali o nás (výběr z médií)

14. 6. Prožila celé století. Nejhorší byla heydrichiáda (Pametnaroda.cz, Deník.cz)

14. 6. Kladenské Sletiště oslavilo sto let od svého založení (Deník.cz)

24. 5. Volnější pravidla sportu - venku může cvičit až 30 lidí - reportáž z florbalu Sokol Vinohrady (ČT24)

12. 6. Vzpěrač Orság bude potřetí na olympiádě, kvalifikoval se díky žebříčku  (sport.idnes.cz)

12. 6. HÝBEME SE HEZKY ČESKY: HLASUJTE A PODPOŘTE SVŮJ TÝM (Spolecenskaodpovednostfirem.cz)

24. 5. Hnilička zapomněl na Sokoly. Nikdo na nás nemyslí, zlobí se ředitel (iSport.cz)

19. 5. MUDr. Vít Jakoubek - zakladatel Sokolské kapky krve v rozhovoru nejen o tomto projektu (TV Noe)

17. 5. 90´ČT 24 - Rozhovor sestry starostky Hany Moučkové k rezignaci Milana Hniličky a jmenování nového předsedy Filipa Neussera (ČT 24 rozhovor Hany Moučkové začíná v čase 1:02 záznamu)

13. 5. Sokol posílila Bursíková, jako PR manažerka (Médiář)

13. 5. Nenechte děti už déle bez pohybu a zapojte se do projektu, který je namotivuje (Žena-in)

4. 5. Návrat dětí do kroužků a na sportoviště (Události ČT)

3. 5. Milan Hnilička: Cítím frustraci. Rozhodnutí zavřít sport jde za epidemiology (Deník)

29. 4. Architekti zachrání rokycanskou sokolovnu (MF DNES)

29. 4. Jablonecká sokolovna po pandemii pookřeje (Jablonecký Deník)

28. 4. Oslavujte během! Sokolský běh republiky spouští registrace do desítek závodů. Vyberte si ten svůj (Run Magazine)

28. 4. Sokolský běh republiky spouští registrace do desítek závodů (CZPRAVY.CZ)

27. 4. Kdo byl Ladislav Jaroš, jehož jméno nese holešovské gymnázium? (Český rozhlas Zlín) - podcast

27. 4. Sokolovna se skleněnou přístavbou bude novým kulturním centrem Rokycan (Rádio Impuls)

27. 4. Naše děti musíme rozhýbat, proto je tu nový projekt (Karlovarský deník)

26. 4. Starostka ČOS Hana Moučková o projektu Hýbeme se hezky česky (Studio 6, ČT24)

16. 4. Odtajňují nejlepší návrhy revitalizace Sokolovny v Rokycanech (Plzeňský rozhled)

15. 4. Sokolovna už vyhlíží první návštěvníky - Lužice u Hodonína (Televize TVS - regionální slovácká televize

15. 4. Aby platilo, ve zdravém těle zdravý duch (Perpetuum - magazín o vzdělávání od Scio)

6. 4.  Zavřená vrata sportu. Jen slyšíme, proč to nejde

26. 3. Rozhovor starostky ČOS Hany Moučkové o budocnosti Tyršova domu (Lidové noviny - Ekonomika)

26. 3. Pohlednice se známkami prezidenta Beneše vydává zajímavá svědectví (Hradecký deník)

online verze článku z novin

24. 3. VIDEO Z DRONU: Soutok Ostravice a Odry. Navštivte soutoky potůčků, říček a řek (Moravskoslezský deník)

25. 3. Znáte soutoky potůčků, řek a říček? Vydejte se k nim (Sokolovský deník)

19. 3. Úbytek členů i peněz - Sokol bojuje o přežití - (Přerovský a Hranický Deník)

18. 3. Jak vznikla písma Tyrš a Fügner a kdo za nimi stojí? Příběh typografa Vojtěcha Říhy (Gejzír, Česká televize)

17. 3. ČUS a Sokolové vyzvali Národní sportovní agenturu k vyšší podpoře údržby a provozu sportovišť - (RegionPraha.cz)

17. 3.   Podívejte se, jak trénuje Alex Choupenitch na soustředění - (Deník.cz)

17. 3.   Sokolové ve Velkém oseku opravili svou sokolovnu - (MF DNES Střední Čechy)

17. 3.   Sokolové opravují svá sportoviště - (Právo - severovýchodní Čechy)

17. 3.   Sokolové sobě. V Dobřichovicích u Prahy vybudovali dobrovolníci bez pomoci státu očkovací centrum (iRozhlas.cz)

15. 3.   Sokolovna v Dobřichovicích se změnila v očkovací centrum (Deník.cz)

15. 3.   Sport žádá víc peněz na provoz hal a hřišť. Spojily se ČUS se Sokolem (idnes.cz)

5. 3.    Ohlédnutí za rokem 2020: Jak funguje TJ Sokol Vsetín v době covidové? (Valašský deník)

4. 3.    SokolGym se odkládá o rok. Největší sokolskou akci zastavil koronavirus (Deník.cz)

20. 2.  Komunikaci České obce sokolské vede Reichl (Médiář)

19. 2.   Amatérský sport po covidovém roce skomírá a počítá ztráty  (ČTK)

17. 2.   Sokolská kapka krve pomáhá nalézt nové dárce. Spolek proměnil v odběrové místo samotný Tyršův dům (ČT24, živý vstup)

Generální partner

Hlavní partneři