Česká obec sokolská

 

Mapa
Aktuality

Zdeněk Růžička je jednou ze sokolských legend. Do sokolovny ho přivedli rodiče, když mu byly čtyři roky. Kluk s talentem a velkou pílí se brzo stal jedním z nejlepších československých gymnastů v poválečné době. Doma má dvě bronzové olympijské medaile, vybojoval je v Londýně v roce 1948. Na olympiádu odjel ještě dvakrát, ale to mu už přípravu komplikovalo uzavření Sokola. Ani tehdy se ale gymnastiky nevzdal a trénoval třeba v otcově cihelně.

VÍCE

V září začne už pátý ročník oblíbeného projektu Se Sokolem do života. Máme velkou radost, že se do něj letos přihlásilo ještě víc dětí než loni – k dnešnímu dni je to přesně 81 063 předškoláků. Se Sokolíkem Pepíkem tak budou cvičit v téměř 1 500 subjektech po celém Česku.

VÍCE

Když rozkliknete facebookový profil jihlavské primátorky Karolíny Koubové, narazíte na tento post: „Jihlavská jednota je inspirativní, učící se organizace, plná elánu a skvělých lidí. Jsem pyšná na to, že mohu být její součástí.“ Primátorka oblečená do sokolského trička je pro jednotu jistě velkou výhodou, v Sokolu Jihlava si ale podporu, nejen města, rozhodně zaslouží.

VÍCE
Více aktualit
Kalendář Akcí
21
08

Otevřený přebor ČOS v šermu fleretem

Kde: Bystřice nad Pernštejnem

22
08

Sokol Junior Cup Volejbal

Kde: Sportovní hala Univerzity Palackého U sportovní haly 2, Olomouc

22
08

Tour de Kosová

Kde: Husova 1499, 676 02 Moravské Budějovice

05
09

Tradiční volejbalový turnaj pro dospělé

Kde: Tělocvičná jednota Sokol Votice Náměstí T.G.Masaryka 294 Votice 259 01

Newsletter

Generální partner

Generální partner projektu
Se Sokolem do života

Hlavní mediální partneři

Hlavní partner

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

PARTNEŘI

Partnerské organizace