Česká obec sokolská

Aktuality

Jsme neustále v kontaktu s mateřskými školami v celém Česku a moc nás těší, že ty, které mohou, cvičení se Sokolíkem Pepíkem nevzdávají a plní i další aktivity z projektu Se Sokolem do života. Pedagogové od nás pro 5. ročník dostali nové metodické materiály, navíc natáčíme i další návodná videa.

Marie Provazníková – to je v sokolském prostředí opravdový pojem. Žádná ze sokolek nezanechala v Sokole tak hlubokou stopu jako právě Marie Provazníková, povoláním profesorka tělocviku v univerzitním kurzu pro vzdělávání učitelů tělocviku na středních školách. Svou sokolskou kariéru započala v karlínském Sokole, kde se ve svých 26 letech stala náčelnicí. Po první světové válce byla členkou náčelnictva žen ČOS a roku 1931 nahradila Miladu Malou ve funkci náčelnice ČOS.

Protože dostáváme dotazy na probíhající výběrové řízení na pozici Manažer komunikace/tiskový mluvčí ČOS od dalších uchazečů, ale i od našich členů, informujeme o jeho aktuálním stavu.

Více aktualit
Kalendář Akcí

Mezinárodní turnaj v házené mladšího a staršího dorostu Sokol Kempa Cup

Kde: ZDT Aréna Nové Veselí