Česká obec sokolská
12. 06. 2020

Noc sokoloven

Zajímá vás, jaká zákoutí skýtají sokolovny ve vašem okolí a jaké možnosti pro vás a vaše děti nabízí vstup do Sokola? Přijďte nás navštívit během každoroční Noci sokoloven! Program je bohatý a vstupné žádné. A často je možné v sokolovně i přespat! Letos tuto možnost budete mít už pošesté, a to 12. června 2020.

Celorepublikový den s historií a architekturou Sokola si dává za cíl seznámit veřejnost s tím, jaké architektonické poklady skrývají budovy v centrech měst a obcí, okolo kterých lidé každý den chodí, ale kam kromě místních sokolů a dalších sportovců málokdo vkročí. Přitom jde často o dominanty obcí a nedoceněné architektonické poklady!

Program v Tyršově domě v Praze bude probíhat 12. 6. od 16:00 do 21:00 hodin. Podrobnosti naleznete v sekci "Aktuality", kde si můžete zarezervovat komentovanou prohlídku, plavání v bazénu či večerní výstup na střechu Tyršova domu.

Seznam sokolských jednot, které se letošní Noci sokoloven účastní, a to včetně programů, naleznete na webových stránkách www.sokolskepamatky.eu v sekci "Noc sokoloven 2020".

Generální partner

Generální partner projektu