5 důvodů, proč organizovat Sokolský běh republiky
Pojďte do toho s námi

29. 05. 2023

I letos se ve státní svátek k založení naší republiky rozběhnou nejen sokolové z různých koutů republiky, ale i celého světa. Budou mezi nimi i ti z Vaší jednoty? Zorganizujte závod Sokolského běhu republiky i ve své obci, a zapojte tak svou jednotu do 5. ročníku unikátní běžecké akce, kdy 28. říjen slavíme společně, a to pohybem. Závodů přibývá, tak se ozvěte co nejdříve, ať se na Vás ještě dostane!

Loni si atmosféru Sokolského běhu republiky užilo bezmála 7 000 běžců na 61 místech v České republice i v zahraničí. Běželo se třeba i v USA či ve Švýcarsku. Letos chceme akci, která probíhá za významné podpory České obce sokolské, rozšířit do více než 70 míst za účasti alespoň 8 000 běžců. Pomozte nám oslavit vznik naší republiky pohybem v ještě větším stylu. Pořádání závodu není složité, centrální tým Vám poskytne maximální podporu.

Chcete vědět více nebo se rovnou přihlásit? Návod najdete na webu sokolskybehrepubliky.cz nebo napište na e-mail organizator@behrepubliky.cz.

Nezapomeňte, že zájemců, kteří budou chtít závod uspořádat, je hodně, proto neváhejte moc dlouho.

Tak na startu, nazdar!

5 důvodů, proč organizovat SBR