7. ročník Noci sokoloven
Přihlaste i svoji jednotu!

03. 05. 2021

Tradiční akce vzdělavatelského odboru ČOS proběhne už posedmé – letos to bude 25. června. Cílem Noci sokoloven je seznámit veřejnost se sokolskou architekturou. A nejen to, během celého dne se také návštěvníci dozví, co se v jednotách děje a co všechno nabízejí.

V minulých letech se akce zúčastnilo až 150 jednot. Podaří se nám to letos překonat? Registrujte svou sokolovnu už teď. Vše potřebné se dozvíte ZDE.

„Program sokoloven bývá velmi bohatý, navíc je zcela zdarma. V některých jednotách je dokonce možné i přespat. Noci Sokoloven se pravidelně účastní sokolovny po celé zemi a věříme, že ani letos tomu nebude jinak,“ říká Kateřina Pohlová, jednatelka vzdělavatelského odboru ČOS, která projekt vymyslela.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Zatímco v loňském roce bylo hlavním tématem akce ztvárnění sokolského znaku a sešla se celá řada velmi kreativních nápadů, letos se účastníci trochu protáhnou. Tématem Noci sokoloven 2021 jsou lidské pyramidy (též skupiny) – jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé borce. Lidskými pyramidami nazýváme skupinová cvičení, při kterých cvičenci (nejméně dva) společně tvoří ladný a jednotlivý obrazec.