Už za měsíc se uskuteční Noc sokoloven
Letošním tématem jsou lidské pyramidy

25. 05. 2021

Přesně za měsíc, tedy 25. června, pse uskuteční ve více než stovce jednot už 7. ročník Noci sokoloven. Sokolské stánky se ten den otevřou nejen členům ČOS, ale i veřejnosti. V některých sokolovnách bude dokonce možné i přespat. Během akce nabízejí jednoty bohatý program, od sportovních aktivit, přes prohlídky sokoloven až po večerní opékání buřtů.

Noc sokoloven bude i hlavním tématem červnového čísla časopisu Sokol – dozvíte se něco o sokolské architektuře, o sokolovně v Pardubicích, která je letos „sokolovnou z plakátu“ nebo o tom, kde se vzaly lidské pyramidy.

Pokud chcete být na 25. 6. opravdu připraveni, pustťe si speciální metodická videa #CvičímseSokolem na téma lidské pyramidy. Pod taktovkou předsedy odboru všestrannosti Martina Matury a jeho svěřenců ze Sokola Písek vznikl podrobný návod, jak na to. Tak to zkuste!

Natočte se při nácviku pyramid a pošlete nám video na adresu: akaslova@sokol.eu. Ty nejlepší z vás odměníme sokolským trikem!