XVII. všesokolský slet v krajích
slaví 2. místo v anketě Sport Alive

14. 10. 2024

Už potřetí získala České obec sokolská ocenění v rámci Sport Alive Awards. Po dvou bronzech si tentokrát Sokol zasloužil stříbro. Druhé místo získal ´XVII. všesokolský slet v krajích´ v kategorii Nejlepší sportovní projekt města či kraje.

Ocenění patří všem, kdo na straně Sokola, krajů a municipalit krajské, župní a oblastní slety organizovali. Děkujeme. Připomenout si (nejen) krajské slety můžete ve fotogaleriích ZDE.

V anketě Sport Alive Awards už nám schází jen zlatá. Tak příště!

Ocenění Nejlepší projekt kraje získala Olympiáda dětí a mládeže (Český olympijský výbor), která se uskutečnila poslední týden v červnu tohoto roku v Jihočeském kraji.

Konference Sport Alive je zaměřená na propojování sportu, marketingu a veřejného sektoru. Během dne se na dvou pódiích vystřídaly téměř tři desítky osobností.

Sport Alive 2024 - 2. místo