29. 10. Sokolský běh: účastníci včera oslavili 30 let bez cizích vojsk (MF DNES)

29. 10. Zasazení lípy a Sokolský běh. V jabloneckém parku slavili výročí republiky (Jablonecký deník)

29. 10. Sokolská lípa v parku bude připomínat Libuši Noskovou (Region Západ)

28. 10. Za republiku! V Chocni oslavili vznik samostatného Československa během (Orlický deník)

28. 10. Za republiku! Stovka běžců se vydala na trať závodu na počest vzniku státu (Nymburský deník)

28. 10. Pieta u sochy T. G. Masaryka v Jihlavě. Lidé dnes vzpomínali na vznik Československa (Jihlavská drbna)

28. 10. Zástupci města i vojáci si připomněli den vzniku samostatného Československa (Rakovnický deník)

28. 10. Sokolský ostrov v novém už na jaře (Regionální noviny)

28. 10. U pomníku Masaryka se nejen vzpomínalo, ale i hledělo kupředu (Kolínský deník)

28. 10. Písečtí sokolové k upomínce 28. října vysadili lípu (jcted.cz)

28. 10. Zátopek by zíral! Dolní Újezd oslavil státní svátek sokolským během (Svitavský deník)

28. 10. Zapomenuté osudy - Na stavbu vybírali po koruně (seriál MF DNES České Budějovice - "story" sokolovny)

28. 10. Vstup ČT 24 o sokolském běhu republiky   Ikona TV vysilani_PNG (začátek 12:07)

28. 10. Vstup ČT 24 po startu hlavního závodu Sokolského běhu republiky  Ikona TV vysilani_PNG   (začátek vstupu 14:09)

28. 10. Sokolská lípa v parku bude připomínat Libuši Noskovou (Sokolov.cz)

27. 10. Pozvánka na sokolský běh republiky na Českém rozhlasu Dvojka (začátek 7:08 - audio)

27. 10. Státní svátek v pohybu. Sokolský běh republiky láká na trať sportovce ve věku od nuly do sta

(ČRo - České Budějovice)

27. 10. Novodobý Sokolský běh (Jablonecký Deník)

27. 10. Připomeňe si vznik samostatného státu (MF DNES, střední Čechy)

27. 10. Na oslavu vzniku státu dají květiny k pomníku a vysadí lípu do parku (Naše Jablonecko)

27. 10. Sokolský běh republiky se poběží i v Praze, skoro sedmikilometrová trasa vede přes Petřín (Pražský patriot)

27. 10. Sokolský běh republiky na ČRo 2 (začátek 7:08)

21. 10. Připojte se k běhu v Sokolově (Sokolovský deník)

21. 10. Další kámen zmizelých v Hradišti. Studenti gymnázia uctili sokolského hrdinu (Slovácký deník)

21. 10. Sokolský běh bude i v Sokolově. Tradičně připomene vznik Československa (ČRo - Karlovy vary)

21. 10. Sokolové uspěli s webem mezi zavedenými značkami (Marketing a Media)

20. 10. Sokolský běh republiky (Deník)

20. 10. Brněnští radní schválili zbylé čtyři úpravy návrhu nového územního plánu (www.archiweb.cz)

20. 10. Sokolský běh republiky se blíží, startujeme už 28. října na více než 40 místech Česka (Vltava Labe Media)

20. 10. Na Kateřině bude Sokolský běh republiky. Veřejnost pohybem oslaví státní svátek (Mostecký deník)

20. 10. Jako Golden State! Přerov neprohrál a vytáhne dresy ve stylu NBA (Přerovský deník)

16. 10. Vzpomínka na odbojáře Jaroslava Piskáčka (Události - Česká televize) Ikona TV vysilani_PNG

14. 10. Sokolský běh republiky letos potřetí oslaví 28. října pohybem (Český rozhlas)

14. 10. Chcete oslavit vznik republiky pohybem? Sokolský běh je ideální! (Noviny kraje - jihočeského)

14. 10. Otevření sportovní haly na Pouchově v Hradci Králové se opozdí. Problém je se stavbou parkoviště (Hradecká drbna)

13. 10. Z temné doby sokolíků mrazí. Děti v Jihlavě si vyzkoušely, jaké útrapy zažívali (Jihlavský deník)

12. 10. Sokolské jednoty se snaží udržovat své historické budovy, finančně jim pomáhají města i nájemci (zlin.rozhlas.cz)

12. 10. V Libni uctili zavražděné (Pražský deník)

11. 10. Kutnohorští sokolové uctili Večerem sokolských světel památku svých bratří a sester, kteří zahynuli během tří domácích odbojů (kutnohorskelisty.cz

11. 10. OSMDESÁT LET OD HEYDRICHOVA ZÁSAHU PROTI SOKOLU (Respekt)

11. 10. Kašnu rozzářily hořící svíčky (Dobrý den s Kurýrem)

11. 10. Pietní akt ke dni sokolstva připomněl hrdiny odbojáře (Praha1.cz)

11. 10. Kutnohorští sokolové uctili Večerem sokolských světel památku svých bratří a sester, kteří zahynuli během tří domácích odbojů (Kutnohorské listy

11. 10. Před krajským úřadem zavlála sokolská vlajka (jcted.cz)

11. 10. NI ZISK, NI SLÁVU ANEB PAMÁTNÝ DEN SOKOLSTVA 2021 (Turnovskovakci.cz)

11. 10. Mladá Boleslav si připomněla Památný den sokolstva (www.mb-net.cz)

11. 10. Bratrům Josefovi a Pavlu Sochorovým byly před gymnáziem odhaleny Kameny zmizelých (Královedvorsko.cz)

10. 10. Dobruští připomněli 14 sokolů, které nacisté popravili v koncentračních táborech (Rychnovský deník)

9. 10. Komunisti se rozhodli obchodníka zlikvidovat, ničili i rodinu. Dočkal se pamětní desky (Jihlava.idnes.cz)

9. 10. Svíčky na vodní hladině rybníčku v Choceradech připomněly Památný den sokolstva (Benešovský deník)

9. 10.  Zlínský kraj vyvěsil vlajku sokolů (Zlín.cz)

8. 10. Památný den sokolstva připomněl hodnoty Sokola (Bohumín.cz)

8. 10. Památný den sokolstva (Události, Česká televize)  Ikona TV vysilani_PNG