Tiskové zprávy 2022

8. 11. TZ_600 DNŮ DO XVII. VŠESOKOLSKÉHO SLETU (doc)

7. 10. TZ_Při hromadném odběru v Michnově paláci darovalo krev 47 členů a příznivců Sokola (doc)

4. 10. Sokolové si 8. X. připomenou umučené a zavražděné sestry a bratry (doc)

4. 10. Sokolové opět hromadně darují krev ve svém sídle. Den před Památným dnem sokolstva (doc)

20. 9. Znepokojivý průzkum: kvůli cenám energií jsou kluby v existenčních problémech, hrozí zdražování tréninků a uzavírání sportovišť (doc)

12. 9. Sokol s Linkou bezpečí vydává manuál pro trenéry a cvičitele, kde radí, jak mohou pomoci dětem, které mají starosti (doc)

25. 6.  Do čela Sokola opět zvolena Hana Moučková (docpdf)

16. 6. Noc sokoloven se blíží. V pátek 24. 6. se otevře 160 sokoloven napříč republikou (docpdf)

15. 6. Registrace běžců na Sokolský běh republiky spuštěny! Nazdar na startu (docpdf)

15. 6. Pardubice budou plné sokolů. Přijedou jich tisíce a ukáží, čím žije slavný spolek (docpdf)

7. 6.   Brno bude o víkendu plné sokolů. Přijedou na tradiční akci Sokolské Brno (docpdf)

31. 5. Nazdar! Červnová novinka Volby sládků se blíží „vzletem sokolím“! (docpdf)

20. 5. Sokol má nové ambasadory, celkem bude myšlenku Sokola propagovat pět sportovců (wordpdf)

13. 5. Začíná SokolGym - největší mezisletová akce (wordpdf)

26. 4. Sídlo ČOS zdobí grafika k výročí 160 let od založení Sokola (wordpdf)

19. 4. Vítězem Sokola roku se stal Alexander Choupenitch (wordpdfvýsledky Sokola roku 2021 - tabulka)

13. 4. Sokol vyhlásí vítěze ankety Sokol roku (wordpdf)

25. 3. Dražba grafiky Stay Strong číslo 1 vynesla 24 tisíc kroun (wordpdf)

2. 3. Sokol dá na pomoc Ukrajině 350 tisíc korun. Ukrajinským dětem nabídne cvičení zdarma (wordpdf)

24. 2. - Sokol stěhovavý se po záchraně vrací zpět do přírody z rukou starostky Sokola (wordpdf)

15.2. - Sokolové si připomínají 160 let od založení, slaví hrdě i s obavami o budoucnost (wordpdf)

15. 2. - Sokolové loni darovali krev 877 krát, poskytli přes 394 litrů krve

9. 2. 2022 - Sokolové v Tyršově domě darují krev. Oslaví tak dobrým skutkem 160. výročí založení spolku