Komentované prohlídky Tyršova domu
Další se koná ve středu 18. října

16. 10. 2023

I nadále, od října do prosince, se zájemci mohou zúčastnit komentovaných prohlídek s průvodci ze Vzdělavatelského odboru ČOS. Prohlídky jsou určeny jak sokolské, tak široké veřejnosti. Budou se konat, jako doposud, každou třetí středu v měsíci, a to vždy od 15:00 hodin.

Sraz účastníků prohlídky je vždy u sochy dr. Miroslava Tyrše před Michnovým palácem (vstup z ulice Újezd).

Předpokládaná délka trvání prohlídky je 90 minut, výklad je zaměřen nejen na architekturu, ale rovněž na dějiny a dozvíte se i o současnosti České obce sokolské, jehož cílem je vést Čechy k pohybu a společné aktivitě bez rozdílu věku.

Vstupné: dospělí 50 Kč, děti 25 Kč, školní třídy se slevou.
Začátek: 15:00.
Termín: 18. 10. 2023

Zájemci se mohou hlásit na e-mailové adrese msvarcova@sokol.eu

Prohlídky budou třetí středu v měsíci pokračovat i v dalším období. Další tak je v plánu 15. listopadu. V případě špatného počasí a v zimních měsících budou bez výstupu na střechu.