Sletový památník
už je v předprodeji

20. 08. 2024

XVII. všesokolský slet byl nezapomenutelný a zasluhuje si mimořádný sletový památník. Právě byl spuštěn jeho výhodný předprodej! Pořiďte si památník jako vzpomínku pro sebe, do jednoty/župy nebo jako dárek pro vaše blízké.

Na více než 280 stranách si prohlédnete krásné snímky tří skvělých fotografů a dozvíte se vše podstatné o sletových akcích. A ti, kdo cvičili hromadné skladby, najdou své jméno v knize zcela určitě. To vše v krásné grafické úpravě. V předprodeji o 200 korun levněji.

"Na sletový památník se opravdu moc těším, protože bude vypadat skvěle a bude zárukou zachování krásných vzpomínek," řekl Martin Chlumský, starosta České obce sokolské.

Předprodej na sokolském eshopu: ZDE. Distribuce památníku proběhne nejpozději na přelomu října a listopadu.

Cena: 599,- Kč v předprodeji do 6. 9. 2024; následně bude cena 799,- Kč

Sletový památník

Parametry knihy:

počet stran 280+ (minimálně 280)

rozměr 30,2 x 21,4 cm

5 důvodů, proč musíte sletový památník mít:

• jedinečná vzpomínka a originální dárek
  • nádherné fotky tří skvělých fotografů: Markéty Navrátilové, Václav Pancera a poprvé studiové snímky od Františka Ortmanna.
  • kdo cvičil hromadné skladby, najde v knize své jméno
  • vše o sletu
  • v předprodeji o 200,- Kč levnější

Co ve sletovém památníku např. najdete:

• slovo starosty
  • sletový týden den po dni
  • hromadné skladby
  • jmenný seznam účastníků
  • kultura a umění na sletu
  • krásné fotografie