Česká obec sokolská

Sokol a Penny
letní výlety

24. 05. 2023

Po úspěšném projektu Hýbeme se hezky česky se Česká obec sokolská a Penny pustili do další spolupráce. Připravili sérii patnácti výletů s rodinami a dětmi. Sportovně-kulturní odpoledne pro celou rodinu se budou konat během jarních až podzimních měsíců.

Nejedná se 'jen' o pěší výlety. Během cesty budou účastníci plnit různé úkoly, chybět nebude ani grilování. Na některých si budou moci návštěvníci užít i večerní koncert nebo filmového promítání v kině.

Trasa má vždy do osmi kilometrů a měli by ho zvládnout i netrénovaní jedinci. Cílem je, aby si ji mohli užít všichni - celé rodiny třeba i s prarodiči, nebo aby šla trasa projít ideálně také s kočárkem. 

První akce se konala květnový víkend v Milovicích, šlo se z Hakenova stadionu kolem pastevní rezervace divokých koní, zubrů a praturů. Děti po cestě plnily úkoly a v cíli je čekala odměna. Program byl zakončen venkovním promítáním filmu Děti Nagana asi od 18:00.

Druhý výlet se koná v sobotu 3. června v Dačicích. Pro děti jsou znovu připraveny úkoly a na konci sladká odměna, ale vítán je každý bež ohledu věku. Start je mezi 13:00 až 15:00 u Zámeckého parku. Večerním programem je koncert Michala Davida.

Přehled další výletů s mapkou výšlapů, programem a zajímavostmi najdete na webu Hýbeme se hezky Česky.

Galerie

Fotky

Newsletter

Generální partneři

Hlavní partner

Hlavní mediální partneři

PARTNER

GENERÁLNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNER

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

Partnerské organizace