Staňte se součástí týmu našeho spolku, který vede Čechy k pohybu a společné aktivitě už od roku 1862. Pohyb považujeme za součást zdravého životního stylu a pohyb zdarma máme jako benefit pro zaměstnance.

Jsme hrdi na vlastní tradici a držíme ji v úctě.

Jste zkušený odborník/odbornice v PR s doložitelnou praxí?

V komunikaci a prezentaci jste jako „ryba ve vodě“?

Umíte hravě a pohotově odpovědět „zvídavému novináři“ a články píšete „levou zadní“?

3 x ANO?

Pak se přidejte k nám do týmu České obce sokolské, tradičního a nejúspěšnějšího sportovního spolku s tradicí více než 160 let.

Co Vás čeká:

• rozvoj vztahů se zástupci médií, odborníky a dalšími zainteresovanými stranami;
  • reprezentace české obce ČOS ve funkci tiskové/ho mluvčí/ho v médiích i na veřejných akcích;
  • úzká spolupráce se starostou a jednatelem ČOS;
  • tvorba a distribuce tiskových zpráv, článků a dalších mediálních výstupů (např. výroční zpráva);
  • vyřizování odpovědí na dotazy novinářů;
  • spolupráce na vytváření a naplňování komunikační vize a strategie organizace.

Co od Vás čekáme:

• relevantní novinářskou zkušenost, nebo praxi v oblasti komunikace, PR (min. 3 roky);
  • schopnost srozumitelně zprostředkovat složitá témata a informace;
  • komunikační a prezentační schopnosti, ochotu vystupovat na veřejnosti i v médiích;
  • týmového ducha, organizační a koordinační schopnosti a kreativitu.

Výhodou bude, pokud budete mít:

• znalost sportovního prostředí v ČR;
  • zkušenost s krizovou komunikací a s vytvářením komunikačních plánů.

Co Vám nabídneme:

• výbornou dopravní dostupnost v centru Prahy;
  • možnost parkování na vlastním hlídaném parkovišti;
  • 5 týdnů dovolené;
  • stravenkový paušál;
  • 3 dny indispozičního volna;
  • sportovní vyžití 2 hodiny týdně v rámci pracovní doby (máme i bazén);
  • prima tým kolegů;
  • mobilní telefon;
  • práci na plný úvazek,
  • nástup na plný úvazek možný ihned, případně dle dohody.
  • Místo výkonu práce: Tyršův dům, Újezd 450/40, Praha 1 - Malá Strana

Zaujala-li Vás pozice, neváhejte a zašlete svůj životopis na zvycpalkova@sokol.eu

Uzávěrka přihlášek je 20. 10. 2024.

Dále k žádosti přiložte:

1. Návrh prezentace ČOS na téma, které si vyberete (pracujte s dostupnými zdroji na internetu).

2. Ukázky své tvorby – články, prezentace.

3. Krátké video, ve kterém se nám představíte a řeknete, jaká je Vaše představa o pozici Tiskového mluvčího/ Tiskové mluvčí a proč byste jím chtěl/chtěla být právě v ČOS.

O výsledku výběrového řízení budou uchazeči vyrozuměni emailem, vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.