23. 03. 2024

Hořovice-Podluhy-Felbabka

Odjezd v sobotu 23. 3. 2024 autobusem v 8:27 z Jinec

Z Jinec odjedeme autobusem v 8.27/8.29/8.31 – odjezd ze zastávek Jince, žel. st./sokolovna/náměstí do Hořovic na autobusové nádraží. Odtud se vydáme po zelené turistické značce směrem na Hvozdec, až na rozcestí „U Krejcárků“, kde odbočíme na modrou turistickou značku. Po modré dojdeme do Podluh a potom dále kolem Černého jezírka až na Felbabku. Délka trasy je cca 8,5 km, půjdeme členitým terénem většinou po zpevněných lesních a polních cestách. Do Jinec se budeme vracet autobusem ze zastávky Felbabka dle času příchodu do cíle pravděpodobně v 13.17 či je možno posedět na Felbabce v Brdské restauraci U Fabiána.

Vhodnou obuv a oblečení dle počasí, pití a popř. svačinu s sebou. Vzhledem k termínu akce je nutné počítat s rozbahněným terénem a nepředvídatelným počasím :)

Za oddíl zvou Jana a Eliška Tesařovy, tel. 605 206 721, e-mail: tesarovajana@atlas.cz

Kontakt na organizátora

Eliška Tesařová