Česká obec sokolská

29. 11. 2020

Fotky a videa

Aktuality

Situace okolo onemocnění COVID-19 se pozitivně vyvíjí, i proto hned šest závodů Sokolského běhu republiky využilo možnost uspořádat ho 12. prosince, kdy bude možné startovat po vlnách či s otevřeným startem díky nižšímu stupni vládních restrikcí na základě tzv. PES.

Sokolské kalendáře na rok 2021 jsou v sokolském e-shopu. Nezapomeňte ozdobit své stěny a stoly tak, ať máte příští rok Sokol stále na očích. K dispozici jsou dvě varianty – nástěnný měsíční kalendář s tématikou sokolské architektury a stolní týdenní kalendář s fotografiemi z činnosti České obce sokolské.

Jak někteří čtenáři zřejmě vědí, oddíl „Muži“ Sokola Libeň byl v rámci ankety „Sokol roku“ letošní podzim oceněn jako „Kolektiv roku“. Článek si klade za cíl tento oddíl a jeho fungování trochu přiblížit. Mohl bych Vám na tomto místě jistě hromadit nějaké abstraktní přívlastky, ale pochybuji, že by takovou cestou došlo k nějakému skutečnému přiblížení. Po určitém rozmýšlení jsem dospěl k rozhodnutí, že zřejmě nejlepší metodou bude předestření určité koláže „obrazů“, načrtnutých ze subjektivní perspektivy člena oddílu (tedy mě).

Více aktualit

Generální partner