Česká obec sokolská


29. 11. 2020

Galerie

Fotky a videa

Aktuality

Situace okolo onemocnění COVID-19 se pozitivně vyvíjí, i proto hned šest závodů Sokolského běhu republiky využilo možnost uspořádat ho 12. prosince, kdy bude možné startovat po vlnách či s otevřeným startem díky nižšímu stupni vládních restrikcí na základě tzv. PES.

VÍCE

Sokolské kalendáře na rok 2021 jsou v sokolském e-shopu. Nezapomeňte ozdobit své stěny a stoly tak, ať máte příští rok Sokol stále na očích. K dispozici jsou dvě varianty – nástěnný měsíční kalendář s tématikou sokolské architektury a stolní týdenní kalendář s fotografiemi z činnosti České obce sokolské.

VÍCE

Jak někteří čtenáři zřejmě vědí, oddíl „Muži“ Sokola Libeň byl v rámci ankety „Sokol roku“ letošní podzim oceněn jako „Kolektiv roku“. Článek si klade za cíl tento oddíl a jeho fungování trochu přiblížit. Mohl bych Vám na tomto místě jistě hromadit nějaké abstraktní přívlastky, ale pochybuji, že by takovou cestou došlo k nějakému skutečnému přiblížení. Po určitém rozmýšlení jsem dospěl k rozhodnutí, že zřejmě nejlepší metodou bude předestření určité koláže „obrazů“, načrtnutých ze subjektivní perspektivy člena oddílu (tedy mě).

VÍCE
Více aktualit
Newsletter

Generální partner

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

PARTNEŘI

Partnerské organizace