ČOS vyhlašuje 2. kolo tendru
na vybavení pro pódiová vystoupení

08. 12. 2023

Česká obec sokolská vyhlašuje druhé kolo výběrového řízení na vybavení na pódiová vystoupení, která se v centru Prahy uskuteční v rámci sletového týdne XVII. všesokolského sletu 2024.

První poptávkové řízení na vybavení pro pódiová vystoupení bylo zrušeno a nyní je vypsáno druhé. Lhůta pro podání nabídek končí 20. 12. 2023 ve 12:00.

Předmětem poptávkového řízení je zejména zapůjčení a pronájem, doprava, stavba a demontáž zastřešených pódií včetně příslušenství. Dále zajištění a pronájem zvukové techniky, základní osvětlení bílou barvou, zajištění velkoplošné obrazovky včetně systému pro odbavení videa.

Rovněž se jedná o zajištění technického zázemí akce a souvisejících služeb pro pódiová vystoupení na Staroměstském náměstí, Náměstí Míru a v Tyršově domě.

Nabídky posílejte na email: podia@sokol.eu

Specifikace se dozvíte v následujících přílkohách:

1. Vymezení poptávkového řízení ZDE

2. Krycí list nabídky ZDE