Česká obec sokolská

Web sokol.eu vyhrál
Zlatý středník 2023

08. 09. 2023

Stránky sokol.eu se staly nejlepším webem 21. ročníku ankety Zlatý středník, která již 21 let oceňuje nejlepší komunikační projekty a firemní média. Uspěli jsme v konkurenci největších firem v Česku a na Slovensku. Mezi šesticí nejlepších byla i Kampaň ke 160 letům od založení Sokola.

Stránky Sokol.eu a prosokoly.sokol.eu, které jsou výkladní skříní spolku Česká obec sokolská, uspěly kategorii - Webové stránky. Na druhém místě skončil creativedock.com od Creative Dock a třetí byl Škoda Space od Škoda Auto.  

"Máme radost. Komunikační a marketingový tým odvedl pro Sokol skvělou práci. Česká obec sokolská se může měřit s největšími firmami v Česku i na Slovensku," říká Marek Tesař, ředitel Kanceláře ČOS.

Na slavnostním galavečeru v pražském SaSaZu cenu symbolicky převzalo trio mluvčích ČOS. Dva bývalí - Marek Brodský web před čtyřmi lety zakládal a Jiří Reichl poslední dva roky rozvíjel, a současný Radek Smekal, který aktuálně zvelebuje.

Sokolský web je vysoce hodnocen dlouhodobě. V roce 2021 byl zvolen nejlepším webem s doménou .eu v katetegori "Leaders" v soutěži European web award organizované agenturou EurID.

Úspěchem je i postup kampaně ke 160 letům od založení Sokola mezi finalisty kategorie Sport, zábava, umění, média, cestovní ruch a gastronomie. Vždyť se celkově do soutěže přihlásilo 659 projektů do finále jich postoupilo 178. 

Zlatý středník je československá profesní soutěž hodnotící nejlepší komunikační projekty a firemní interní a externí média vznikající jak v České republice, tak na Slovensku. 

Galerie

Fotky

Newsletter

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

PARTNER

GENERÁLNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNER

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

Partnerské organizace