25. 11. 2023

Akademie k 90 letům sokolovny Sokola Praha-Podolí

V roce 1933 se otevřely dveře sokolovny T.J. Sokola Praha-Podolí a stanuly tak jako hrdý symbol společenského a sportovního života v Podolí. Již devět desetiletí se tato budova stala svědkem mnoha sportovních úspěchů, kulturních akcí a setkání, které formovaly ducha a identitu místní komunity. Akademie k 90. výročí otevření této sokolovny nabízí návrat v čase, retrospektivní pohled na významné okamžiky a příběhy, které se zde odehrály. Skrze vystoupení, ukázky a vyprávění se návštěvníci mohou dotknout dědictví, které sokolovna představuje, a ocenit význam, který má pro dnešní generace. Připojte se k nám na cestě vzpomínek, oslav a inspirace, kde minulost potkává současnost a kde tradice inspiruje budoucnost.

Tato akademie slouží nejen jako připomínka důležitých mezníků v historii sokolovny, ale také jako výraz díků všem, kteří přispěli k tomu, aby se stala tím, čím je dnes – nezastupitelným místem setkání, sportu a kultury pro všechny generace.

Více informací zde: https://www.facebook.com/events/545154984455497

Kontakt na organizátora