18. 05. 2024

Župní slet T.J.Sokol Městečko Trnávka

T.J. Sokol Městečko Trnávka pořádá župní slet 18.5.2024. Akce se koná již od ranních hodin, kdy probíhají nácviky skladeb. Hlavní program vypukne odpoledne, kdy se představí cvičenci se sletovými skladbami, které nacvičili na Slet 2024 v Praze. Před hlavním programem proběhne i slavnostní průvod obcí.

Během celého dne bude zajištěno občerstvení. Cvičenci, ale i diváci si mohou vyzkoušet různé aktivity a navštívit významné Trnavské objekty. Připravena bube Stezka bílé paní, umělecká výstava mistra Kubiny, projížďka historickými vozy, pro děti skákací hrad a pohybové aktivity.

Po ukončení hlavního programu bude posezení u muziky.

Akce se koná na hřišti v Městečku Trnávce, a to za každého počasí.

Srdečně zvou pořadatelé.

Bližší informace ohledně stravování, ubytování a harmonogramu nácviků budou zasílány průběžně na župu Východočeskou - Pippichovu a přeposílány do jednot, které se župního sletu zúčastní.

Kontakt na organizátora

Vlastimil Stenzl