27. 01. - 28.01. 2024

Seminář Sokolovny - správa a rekonstrukce sokoloven v praxi

Seminář pro všechny zájemce o tématiku péče u budovy sokoloven.

Pokud chcete diskutovat přímo na místě, přihlaste se prostřednictvím tohoto formuláře

Bude i možnost sledovat vše online, link bude zveřejněný co nejdříve.

pozvánka sokolovny

Po roce se opět setkáme v Jablonci, abychom se mohli vzájemně inspirovat a sdílet své zkušenosti s rekonstrukcí, provozem a správou sokolských nemovitostí. Letos se nově seznámíme s příběhem Turnova, Poděbrad a možná i Pardubic.

Pohledem památkářů se na celou věcbudeme moci podívat díky Jaroslavu Zemanovi z NPÚ a samozřejmě zhodnotíme uplynulý rok v Křivoklátě, Jablonci, Jihlavě a Holicích.

V dopoledním bloku budou prezentovány příklady dobré praxe, pohled na rekonstrukci objektů z hlediska Národního památkového ústavu, ale ipříspěvek k tématu propagace budov samotných.

V odpoledním bloku proběhnou panelové diskuse na představená témata.

Program: ZDE

Seminář je součástí projektu Hledání ztracené identity, který je financován z Fondů EHP.

Odkaz na příspěvky z roku 2023 ZDE

Odkaz na rozhovor V ArtCafé ČRo Vltava ZDE