Česká obec sokolská vypisuje výběrové
řízení na externího účetního dodavatele

23. 08. 2024

Česká obec sokolská vypisuje výběrové řízení na externího účetního dodavatele, jako zpracovatele mezd a mzdové agendy v účetní jednotce ČOS.

V souladu s obecně závaznými právními předpisy žádáme: zabezpečení veškerých činností souvisejících s externím a interním výkaznictvím a odpovědností za organizační vedení mzdové účtárny.

Požadujeme příkazní smlouvu od 1. 10. 2024, zkušenosti se zpracováním většího množství výkazů, důslednost, pečlivost a zodpovědnost.

Písemné nabídky zasílejte nejpozději do 2. 9. 2024 na mailovou adresu Lmikutova@sokol.eu či poštou na adresu Újezd 450/40, Tyršův dům, 118 01 Praha 1–Malá Strana.

Konkrétní podmínky včetně zadávací dokumentace zodpoví paní Lenka Mikutová na uvedené adrese a telefonním čísle 257 007 334.