Česká obec sokolská

Hromadný odběr krve v Michnově paláci
již za 30 dnů

18. 01. 2023

Pouhých 30 dnů zbývá do dalšího hromadného odběru krve v Michnově paláci. Zahájíme tím 9. ročník projektu Sokolská kapka krve. Rádi mezi dárci přivítáme i dobrovolníky, kteří nejsou členy našeho spolku. Dejte jim o našem projektu vědět!

Pouhých 30 dnů zbývá do dalšího hromadného odběru krve v Michnově paláci, který bude tradičně organizován s Oddělením hematologie a krevní transfuze Ústřední vojenské nemocnice v den výročí založení našeho spolku 16. 2.
Do projektu se může zapojit skutečně každý. Stačí, když se k odběru životadárné tekutiny zaregistrujete na tomto odkazu

Informace o podzimním termínu 6. října jsou uvedeny v již dříve zveřejněné aktualitě

Co musí splňovat dárce krve se dozvíte na webu projektu v sekci Staň se dárcem. Pokud máte chuť se zapojit do organizace odběru, pak je pro vás určena sekce Staň se koordinátorem.

Hromadně se bude darovat i v Jihlavě

Máme radost z toho, že se v T. J. Sokol Jihlava rozhodli do projektu Sokolská kapka krve zapojit hromadným darováním krve 28. 2. na Hematologicko – transfuzním oddělení nemocnice Jihlava.

„Datum není zvoleno náhodně, v tento den si připomeneme 131. výročí založení Sokola Jihlava. Hromadný odběr je otevřený veřejnosti, zúčastnit se mohou kromě členů Sokola také zájemci z řad rodičů a přátel Sokola. Rádi přivítáme mezi námi i odvážlivce, kteří se rozhodnou darovat krev poprvé," říká koordinátorka tamního odběru Jana Němcová (j.nemcova@centrum.cz) K odběru v Jihlavě se případní zájemci mohou závazně přihlásit ZDE, a to do 25. 1. 2023.

 

Podrobné informace o organizaci odběru (čas setkání, informace před odběrem) budou jihlavským zájemcům zaslány začátkem února.

 

 

 

Newsletter

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

PARTNER

GENERÁLNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNER

INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

Partnerské organizace