23. 09. - 22.10. 2023

3. KOMÁROVSKÝ KORIENŤÁK

Potřebujete: telefon s připojením na internet s aplikací na čtení QR kódů a aplikací Mapy.cz, dále papír, tužku a dobrou obuv. Mapy mějte stažené offline, na trase není dobrý signál. Doporučujeme i powerbanku.

Pravidla jsou jednoduchá:

1) Můžete běžet nebo jít, na čase (nezáleží). Trasa vede terénem.

2) Účastnit se mohou jednotlivci nebo jakékoli skupiny.

3) Start je u sokolovny T.J. Sokol Komárov, kde bude první QR kód. Jeho  načtením zjistíte v aplikaci Mapy.cz další stanoviště. Na tomto stanovišti najdete další štítek s kvízovou otázkou a QR kódem vedoucím k následujícímu stanovišti. Otázky nemusíte řešit na místě, neobsahují pokyny k trase. Je možné je vyřešit kdykoliv. V takovém případě si je ale nezapomeňte vyfotit. Celkem je 16 stanovišť. Poznamenejte si z vyluštěných otázek písmenka podle zadání na štítcích a sestavte z nich tajenku.

4) Štítky jsou vždy dobře viditelné ze správného úhlu, nemusí být ale na cestě.

5) Účast je na vlastní nebezpečí. Nezapomeňte si vzít pití a něco na zub. Trasa může trvat i 4-5 hodin. Vyjděte proto včas, abyste došli za světla.

6) Pošlete nám prosím na e-mail: korientak@seznam.cz zprávu kolik Vás vyrazilo,  název týmu nebo jméno, za jaký čas jste trasu zvládli a tajenku.

Pokud byste zjistili na cestě poškození štítku, pošlete prosím rovněž zprávu.

DÉLKA TRATI - CCA 10 KM VČETNĚ NÁVRATU!

PĚKNÉ ZÁŽITKY A KRÁSNÝ ČAS V PŘÍRODĚ PŘEJÍ ÁJA A HONZA

Kontakt na organizátora
Jméno

Warning: Undefined property: Event::$contact in /data/www/sokol.eu/admin50k0l/templates_c/0835a05eff462eae450f1