03. 12. 2023

Adventní výlet 2023

Akce se uskuteční v neděli 3. prosince 2023. Pokud máte chuť strávit hned první ze svátečních adventních dní výletem do přírody se svými nejbližšími, užít si cestou trochu zábavy s netradičním vánočním kvízem a na jeho konci nám pomoci ozdobit vánoční stromek, vyrazte na cestu.

Nenáročná trasa povede od naší sokolovny a bude v celé své délce značená fáborky. Nemusíte se obávat vydat se na ni třeba i s kočárky. S sebou si přibalte pouze tužku a papír. Hodit se bude určitě i termoska s horkým čajem.

Start si prosím načasujte tak, abyste mezi 9.30 - 10.00 hod. mohli vycházet od sokolovny. První indicii hledejte na budově sokolovny od Hřbitovní ulice. Nepůjde o hromadnou výpravu, každá rodinka nebo skupinka přátel může jít svým tempem.

Pokud si s sebou nachystáte i ozdoby na vánoční stromek, dejte prosím přednost přírodním materiálům a drobnostem, které neuškodí lesu ani jeho obyvatelům.

Kontakt na organizátora

Miroslava Štichová