29. 05. 2022

Kurz in-line bruslení

Minulý měsíc jsme uspořádali pro širokou veřejnost Nordic walking kurz a jelikož milujeme pohyb a nechceme si ho nechat jen pro sebe za zdmi sokolovny, tak jsme se rozhodli uspořádat v květnu další kurz a to na kolečkových, tedy in-line bruslích!

Povede ho opět zkušený lektor. Určen bude pro všechny věkové kategorie a bude jak pro zkušenější, tak i pro začátečníky. In-line brusle si nazujeme 29. 5. 2022 v 16:00 na multifunkčním hřišti a podle toho, jak nám to půjde, tak se třeba projdeme po stezce do Ledec a klidně i několikrát. Pro děti do 18 let je helma povinná, pro dospělé doporučená. Doporučené jsou také chrániče.

Na účastníky budou čekat i drobné odměny. Z kapacitních důvodů se prosím na in-line kurz přihlaste na webu https://sokolsobotovice.cz/in-line-kurz/