03. 12. 2023

Mikulášský pochod 2023

MIKULÁŠSKÝ POCHOD
pořádá T.J. Sokol Komárov v neděli 3.12. 2023.
Sraz: v 13.30 hod u sokolovny v Komárově

Trasa: Komárov - Kleštěnice (výhledy) - vrchol Hlavy 552 m n. m. - nejstarší dům v Zaječově (Kozojedy) - Zaječov, restaurace Lidový dům.

Kdo se nemůžeš zúčastnit pochodu, přijď v 15.30 hod do "Liďáku", kde bude připravena chutná polévka, proběhne tradiční soutěž a vyhodnocení cykloakce "760km". POZOR cyklokarty odevzdat nejpozději do 30.11.!

Prosíme do středy 29.11. potvrď svoji účast (občerstvení).

Vezmi s sebou brýle na čtení a dobrou náladu.

Zdrávi došli.
Srdečně zve OT.

Sněžení, vítr - podmínky, za kterých čerstvým sněhem šlapalo 25 komárovských turistů při Mikulášském pochodu, jehož cíl byl v Zaječově v Lidovém domě, kam přišlo ještě dalších pět turistů. Po vyhlášení cykloakce "760 km", které se zúčastnilo 24 cyklistů (15 mužů a 9 žen) byla i tentokrát již tradiční soutěž - tentokrát opět zaměřená na Brdy. Soutěž připravil i tentokrát Pepík Šilhavý.

Kontakt na organizátora

Olga Kleknerová