23. 06. 2023

NOC SOKOLOVEN

Akce se uskuteční v pátek 23.6.2023 od 16.30 hod. v místní sokolovně ve Svratouchu.

Program:

Od 16.30 hod. loutkové divadlo Honzy Hrubce

Pokračovat budeme únikovou hrou "Za pokladem pirátů"

Všichni budou mít dále možnost vyzkoušet si cvičení na připraveném nářadí.

Nazdar!
I v letošním roce Vás srdečně zveme na Noc sokoloven!
Už nyní pro vás připravujeme zajímavý program???? Bude loutkové divadlo Honzy Hrubce i úniková hra ????
Začínáme v 16:30 divadlem a poté budeme pokračovat únikovou hrou Za pokladem pirátů. Minulý rok byl o únikovou hru velký zájem, a proto jsme se rozhodli letos udělat alespoň orientační časový harmonogram.
Pokud si budete chtít zkusit luštit hádanky a různé kódy v únikovce, tak si v přiloženém odkazu (v tabulce) prosím vyberte volný časový úsek a nahlaste jej prostřednictvím komentáře na facebooku. Nebudete pak muset čekat v sokolovně, ale budete moci přijít až na konkrétní čas.
No a pro ty, kteří budou v sokolovně čekat, bude připravené různé nářadí, aby si mohli protáhnout tělo ????