11. 04. - 30.04. 2021

Sokolská stezka za poznáním

Od 11. do 30. dubna 2021 probíhá soutěž pro celou rodinu v okolí Ostroměře.

Vydat se tak můžete na procházku a v průběhu tří týdnů plnit úkoly v pracovním listu. Na cestu vemte s sebou tužku na psaní a vytsiknutý pracovní list na doplňování (pracovní list najdete na stránkách www.sokolostromer.cz, najdete zde i mapku).

Cesta vede Ostroměří, dále míří do lesa. Na cestě poznáte některá zvířátka, která žijí u nás v lese a najdete tam úkoly, které se lesa týkají. Cestu k úkolům vám budou ukazovat stopy jednotlivých zvířátek.

Vyplněný pracovní list odevzdejte do 30. dubna 2021 do poštovní schránky u sokolovny a nebo 1.května od 9.00 hodiny si můžete po kontrole splnění listu vyzvednou drobnou odměnu.

Při hledání důsledně dodržujte všechna opatření, která nyní kvůli pandemii nemoci Covid-19 v České republice platí (rozestupy, rouška).

Více informací: www.sokolostromer.cz