28. 10. 2022

Sokolský běh republiky Nový Bydžov

Obecné informace

Hlavní závod: Prvních 400 metrů se poběží městem s minimální dopravou, poté trasa pokračuje polní cestou podél louky. V polovině trasy se pokračuje již jen po travnaté cestičce podél řeky Cidliny, po která následuje zhruba 2,3 km od startu otočka a celá trasa se běží zpět.

Dětský závod - mladší děti: Po startu od sokolovny poběží mladší děti 50 metrů v areálu Sportringu, kde následně zaběhnou jedno kolo na běžeckém oválu. Následuje návrat do prostoru startu, kde se bude nacházet cílová rovina.

Dětský závod - starší děti: Po startu od sokolovny poběží starší děti 50 metrů v areálu Sportringu, kde následně zaběhnou tři kola na běžeckém oválu. Následuje návrat do prostoru startu, kde se bude nacházet cílová rovina.

V areálu sokolovny bude možné využít WC+sprchy. Občerstvení zajištěno v areálu. Zaparkovat můžete přímo v ulici U Sokolovny, případně u obchodních řetězců, které se nachází do 150 metrů pěšky od areálu. Další body programu jsou v přípravě.

Startovné

Dospělí: 250,- Kč
Děti: 100,- Kč

Výdej čísel dětského i hlavního závodu