26. 09. 2022

Týden v pohybu

V rámco Týdne pohybu proběhne cvičení na stanovištích zaměřeno na cvičení na nářadí a s náčiním, které T.J. vlastní a používá. Akce se zúčastní žáci 1.stupně ZŠ Záhuní Frenštát p.R. - družina. Akce proběhne v době 14.00 - 15.30 hodin.

Sokolský týden v pohybu se v naší jednotě uskutečnil 26.9.2022 pro 55 žáků školní družiny ZŠ Záhuní ve Frenštátě p.R.. Tématem letošní akce bylo tělocvičné nářadí, proto jsme pro děti postavili 10 stanovišť s nářadím. Lavičky, kruhy, ale i různé drobné nářadí se dětem moc líbilo. Na každém stanovišti dostali razítko a za splněné úkoly je čekala odměna v podobě sokolského náramku s názvem akce a další odměny, které si mohli vybrat - balónek, pexeso, nálepku. Všem dětem se cvičení moc líbilo a slíbily, že se příští rok za námi vrátí. Akce se též líbila našemu nejmladšímu účastníkovi, skoro dvouletému Vojtovi, který s dětmi cvičit celou hodinu. Pro družinu akce začínala ve 14.00 hodin, proto velký dík patří pořadatelům, kteří se akce účastnili ze své pracovní doby. Díky.

Jsme rádi, že se akce mohla konat v již zrekonstruované tělocvičně.