Rozcvička Filipa Langera pro všechny, kdo se chtějí správně zahřát před výkonem

Ambasador Sokola - florbalista Filip Langer - pro všechny členy Sokola připravil rozcvičku, která vás zaručeně připraví na jakýkoliv trénink. Filip byl 22. února hlavní hvězdou sokolského instagramu, jeho #takeover oslovil okolo 20 tisíc lidí. Diváci si psali o detail rozcvičky. Tak jsme ji pro vás s Filipem natočili podrobně.

Jak správně rozproudit krev před tréninkem? To vám v našem videu ukáže florbalista Tatranu Střešovicečlen reprezentace Filip Langer alias "Lanýž #29". Vytáhli jsme Filipa na hřiště u krásného parku Stromovka a poprosili ho, aby detailně ukázal, jak se správně rozehřát před tréninkem florbalu, nebo třeba před tím, než vyběhnete na svou oblíbenou trať.

Filip přiznává, že i v jeho mladém věku už sportovce trápí některé partie. U něj jsou to kyčle. Právě jim věnuje při rozcvičování zvýšenou pozornost. Nezanedbává ostatní partie těla a snaží se zahřát a protáhnout všechny svaly. Někomu možná přijde vtipné, že vrcholový sportovec používá na úplný začátek skákání "panáka", ale uvidíte, že i to je velice užitečný cvik.

Takže se připravte a užijte si další video ze série #CvicimseSokolem

V sérii #CvicimSeSokolem jsme již publikovali tato videa:

Projekt "Distanční výuka" s Česká středoškolská unie: