23. 11. Ústecká atletická hvězda Bedřiška Kulhavá oslaví devadesátku (Ústecký deník)

19. 11. Hýbeme se hezky česky, to je radost z pohybu (MF DNES)

18. 11. Náměšťská sokolovna se mění k nepoznání. Vyjde to na padesát milionů (Třebíčský deník)

18. 11. Pochodem oslavili Den boje za svobodu a demokracii_18. 11. (Liberecký Deník)

17. 11. Zástupci kraje uctili Den boje za svobodu a demokracii (Olomoucký report)

16. 11. V Chomutově oslaví 17. listopad. Náměstím se rozezní Modlitba pro Martu (e-chomutovsko)

16. 11. Slavnostní připomínku Dne boje za svobodu a demokracii doplnilo zasazení stromu Václava Havla (Prostějov)

16. 11. Projekt Hýbeme se hezky česky zná vítěze i budoucnost (Deník)

16. 11. Vzpomínka na statečné členy Sokola (Obrazem z Prahy 4)

15. 11. Sokolovny jsou plné dětí (Mladá fronta DNES Kraj, Moravskoslezský)

14. 11. Zemřela paní učitelka Rita Turečková (Královedvorsko.cz)

13. 11. Sokolský biograf Vzlet oslavil 100 let (MF DNES - Praha)

12. 11. Sokolské kino vzlez slaví 100 let - reportáž ČT24 ve studiu 6 (ČT 24) Ikona TV vysilani_PNG

12. 11. Ve Slatiňanech vzdali hold veteránům. Zaznělo Ach synku (Chrudimský deník.cz)

12. 11. Den veteránů: S vlčím mákem v klopě uctili ve Znojmě konec války, podívejte se (Znojemský deník.cz)

12. 11. Po stopách válečného veterána od Tobruku a Dunkerque Viktora Wellemína (Deník.cz)

11. 11. Zdeněk a Bohuslav Skořepovi mají v Malátově ulici novou pamětní desku (Jihlava.cz)

11. 11. Jeho popravený předek byl válečný hrdina. Kvůli komunistům jsem to nevěděl, říká vnuk (Aktuálně.cz)

11. 11. Liberecký kraj přispěje na opravy jablonecké sokolovny. Uvolní čtvrt milionu (Jablonecký deník)

11. 11. Lubomír Zaorálek udělil medaili Artis Bohemiae Amicis významné pedagožce Anně Buroňové (Region Praha)

11. 11. VIDEO: Sokolská akademie odboru všestrannosti zaplnila ochozy sportovní haly (JCted.cz) Ikona TV vysilani_PNG

11. 11. Nejlepším dárkem pro mě bude dohrání soutěží, přeje si volejbalový oslavenec Vlk (Vyskovskydenik.cz)

11. 11. Marek Tesař: Vznik Národní sportovní agentury byl krok správným směrem. Zdaleka ale nenaplnila očekávání (Radio Zet - Byznys Jaroslava Dědiče)

10. 11. Kulturní prostor Vzlet slaví 100. narozeniny, na 12. listopad nachystal pestrý kulturní program (Nová Večerní Praha)

10. 11. Na obnovu sokolovny věnoval kraj čtvrt milionu. Objekt si zachoval značnou míru autenticity (Genus.cz)

10. 11. Se Sokolem na Sokol (pozvánka na výstup k Tyršovu památníku 17. 11.) T. J. Sokol Malá Skála

10. 11. Svatopluk Tesárek: „Vznik republiky chceme slavit pohybem ještě ve větším!“ (VecernikPV.cz)

9. 11. Na sokolovně opravili střechu i štítové stěny (MF DNES jižní Čechy)

9. 11. Starostka gratulovala manželům Ulrychovým k Diamantové svatbě (www.mesto-zatec.cz)

5. 11. PENNY – Hýbeme se česky zná vítěze i budoucnost (České novinky)

5. 11. Snídaně s Novou - rozhovor o soutěži Hýbeme se hezky česky (Nova)

5. 11. Vzlet slaví 100 let od svého vzniku. V programu se vrátí k sokolským začátkům, k projekci na dobové promítací plátno a vyšle slavnostní průvod (Místní kultura)

5. 11. Na stavbu vybírali po koruně (5+2)

4. 11. Sokolský běh republiky poprvé i v Okříškách (Okříšky - oficiální portál městyse)

4. 11. Jessen definitivně skončil (Sport.cz)

4. 11. Běh republiky si vyzkoušeli závodníci všeho věku. Nejstarším bylo více než 80 (Nymburský deník)

3. 11. Na Václavském náměstí 17. listopadu vystoupí Langerová, Uhlíř, Svěrák, Kirschner i Hansard (Novinky.cz)

3. 11. Oprava chrudimské sportovní haly musí počkat, chybělo slohové cvičení (Impuls.cz)

3. 11. FOTO: : Sokolský běh republiky přilákal na Michal téměř sto dvacet běžců (Sokolovský deník)

3. 11. Ve Stonařově řádí strašidla. Lidé se mohou bát ještě několik dní (Jihlavský deník)

3. 11. Renáta Jarošová ze Sokola Nehvizdy umí děti rozhýbat. Letos vyhrála titul Cvičitelka roku (Český rozhlas Region)

3. 11. Jihlavští senioři protahují svá těla na józe. Učí se dýchat i relaxovat (ČRo Vysočina)

3. 11. Na zámku vlála sokolská vlajka (Osmička)

2. 11. Sokolský běh (Prostejov.eu)

2. 11. Další ocenění pro Lukáše Krpálka. Dnes se stal čestným občanem města Jihlavy (Jihlavská drbna.cz)

2. 11. Sokolov: Sokolové připomněli 28. říjen i dlouholetou náčelnici (TV Západ)  Ikona TV vysilani_PNG

2. 11. Bývalý kouč nároďáku trénuje v Sokole (Noviny Prahy 2)

2. 11. Prosečtí sokolové spolu v pohybu (Devítka)

1. 11. Komentář: Sokolové – symbol našeho národa (Týden na severu)

1. 11. Na chod oddílu si musíme vydělat sami dalšími činnostmi, říká Josef Jenšík (benešovský deník)

1. 11. Od Ostravy po Plzeň. Přes 4 500 běžců oslavilo výročí republiky pohybem (Moravskoslezský deník)