Sundejte ponožky a boty. Postavte si senzomotorickou cestu

Sundejte ponožky a boty a vyzkoušejte si doma udělat senzomotorickou cestu. Dá se udělat z čehokoli, co doma najdete. Základem úspěchu jsou věci co nerozdílejnějších povrchů a vlastností - měkké, teplé, kluzké, studené, hladké nebo s drsným povrchem. Poskládejte je za sebe na zem a projděte se po nich bosou nohou. Část dráhy tam můžete nechat celý den a zpestřit si tak třeba cestu do koupelny. A nezapomeňte to vyzkoušet i vy, rodiče! Jste pro děti tou největší motivací a vzorem.

Jak na to vám ukáže Kateřina Pokorná se svou dcerou Magdalenkou. Katka je dětská fyzioterapeutka, cvičitelka ústeckého Sokola a maminka dvou dětí. Video je součástí seriálu #sesokolemdozivota.

Další tipy od sokolských cvičitelů a trenérů, kterým děti také chybí, najdete na sociálních sítích Se Sokolem do života, hlavním facebooku České obce sokolskéInstagramu a profilech jednotlivých tělocvičných jednot.

#CvicimSeSokolem #SeSokolemDoŽivota #Sokolové #Sokolíci #CvičeníProRodičesDětmi #DětiARodiče #AktivníRodiče #Senzmotorika

V sérii #SeSokolemDoŽivota jsme již publikovali tato videa

Pro školáky máme projekt Distanční výukaČeská středoškolská unie:

V sérii #CvicimSeSokolem jsme již publikovali tato videa: